برای ثبت نام در دوره ی جدید با شماره 09108518585 تماس بگیرید. همچنین می توانید از طریق پیامک یا تلگرام ارتباط برقرار کنید تا با شما تماس گرفته شود.

دوره جدید آموزش سخت افزار موبایل و تبلت:

  ظرفیت محدود 09128982620

ما تقریبا هر هفته یک کلاس شروع می کنیم. دوره حدودا یک ماه طول می کشه و البته به یادگیری کارورزها هم بستگی داره. اگر از شهرستان میاید خیالتون راحت باشه خوابگاه مناسب با هزینه ی مناسب براتون داریم. کلاسها رو با توجه به ساعت های خالی شما برگزار میکنیم. نگران چیزی نباشید ما کنارتون هستیم.

دوره تخصصی پروگرم و تعویض هارد موبایل :

این دوره حدود یکهفته زمان میبره و هروقت بخواید می تونید به راحتی دوره رو رزرو کنید و در اسرع وقت کلاسهاتون برگزار می شه. محدودیت زمانی برای دوره نداریم و و تا کامل یاد نگیرید ول کنتون نیستیم. این دوره توسط یکی از اولین کسانی که تو ایران تعمیرات هارد رو انجام داده تدریس میشه و در حین دوره چند تا هارد خودتون در کنار استاد عوض می کنید تا دستتون راه بیافته. این دوره مخصوص کسایی که در حال حاضر تعمیرکارن.

دوره تخصصی تعمیرات آیفون :

از این دوره نگم براتون. ما اینجا همه مدل های گوشی های آیفون رو برای کار کردن شما فراهم کردیم. از آیفون 5 تا آیفون X، یکی یکی کل قطعات رو براتون موشکافی می کنیم و ایراداهای رایج رو با راهکار تعمیر در اخنیارتون قرار می دیم. انواع و اقسام ابزارآلات و باکسهایی که واسه تعمیر آیفون احتیاج دارید بهتون یاد می دیم کار باهاشون رو. برای این دوره باید با اصول تعمیرات موبایل آشنایی داشته باشید البته اگر هم ندارید می تونیم یه پیش دوره براتون بزاریم. این دوره رو کسی بهتون آموزش میده که مثل هلو آیفون برامون تعمیر می کنه و ایرادای آیفون حسابی را دستشه. 7 سال پیش کتاب آموزش تعمیرات موبایل نوشته و 12 ساله که تدریس می کنه.

برای رزرو هر کدوم از دوره ها با شماره 09128982620 تماس بگیرید یا تلگرام پیام بدید یا اس ام اس بدید ما خودمون زنگ بزنیم خدمتتون.

 آموزشگاه تعمیرات موبایل 118