09108518585 - 02166760314 - 09193390739

چرا تعمیرات 118

آموزشگاه تعمیرات موبایل 118

تعمیرات 118 با سال ها تجربه در زمینه ی تعمیرات موبایل و آموزش تخصصی تعمیرات موبایل فعالیت می کند. این مرکز با در اختیار داشتن تجربه ی بالا در زمینه ی تعمیرات موبایل به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیرات موبایل شناخته می شود. تجربه ی آموزشی و توان تعمیراتی مجموعه ی تعمیرات 118 در کنار یکدیگر دریچه ای جدید برای آموزش تعمیرات موبایل گشوده است. کارورزان ما شامل افراد مبتدی و همچنین تعمیرکاران موبایلی که اشتیاق به یادگیری اصولی و کسب تجربه بیشتر در زمینه ی تعمیرات تخصصی موبایل دارند، می شود. تعمیرات 118 تنها مرکزیست که در کنار بخش آموزش تخصصی موبایل از بخش تعمیرات فعال موبایل نیز بهره می برد و کارآموزان تعمیرات موبایل در کنار یادگیری اصول تعمیرات مانند : مبانی الکترونیک موبایل، شناخت و تحلیل بلوک دیاگرام ها و آیسی ها، نقشه خوانی و شماتیک، تعویض اصولی کلیه ی قطعات و آیسی ها (تغذیه، بیس باند، هارد، سی پی یو، آیسی های چسبی و ….) و سایر موارد، همچنین به تعمیر و تمرین مواردی که آموزش دیده اند با گوشی های بروز و واقعی که برای تعمیر آمده اند می پردازند. این امر روند یادگیری کارورز را تسهیل کرده و کارورز پس از گذراندن دوره براحتی و بدون استرس و اتلاف وقت می تواند کار خود را شروع کند.

از مهمترین مزایای ما میتوان به موارد زیر اشاره کرد ( لازم به ذکر است ما تغذیه رایگان و  بلیط استخر و سینما و…. و انواع مدارک مختلف نظیر مدرک شهرداری و دانشگاه آزاد و …… را نداریم 🙂 کارورزان ما به دنبال یادگیری اصولی و حرفه ای تعمیرات موبایل هستند نه حواشی و داستان های کذایی) :

  1. آموزش در تخصصی ترین سطح ممکن با تضمین یادگیری کارورز ( در صورت عدم یادگیری هزینه عودت داده می شود)
  2. تدریس توسط مدرسین با سابقه ( آموزش و تعمیرات ) کلیه ی مدرسین ما تعمیرکاران حرفه ای موبایل هستند و سال ها نیز تجربه ی آموزش تعمیرات موبایل دارند
  3. جزوه ی اختصاصی بروز ( تالیف نیمه ی دوم 1396) توسط مهندسین و مدرسین خود مرکز
  4. ارایه ی آخرین و بروزترین فایل ها و شماتیک ها و نیاز های تعمیراتی کارورزان
  5. ما تنها تعمیرات موبایل و تبلت را آموزش می دهیم و تخصصا در این زمینه فعالیت می کنیم و آموزش های متنوع ما تنها در این حوزه هستند.
  6. کارورزان در کنار یادگیری به تعمیر نیز می پردازند.
  7. مادام فعالیتمان کارورزان می توانند روی پشتیبانی ما حساب باز کنند. کارورزان دیروز ما دوستان و همکاران امروز ما هستند که در کنار یکدیگر به تعمیرات موبایل می پردازیم.
  8. برای ورود به بازار کار و خرید ابزارها و قطعات، مشاوره ی کاملا رایگان توسط مدیریت مجموعه دریافت می کنید. همچنین مدیریت مجموعه شما را شخصا به فروشندگان قطعه و خدمات دهندگان درجه یک متصل و معرفی می کند.
  9. همه ی نیازهای شما را در جهت تعمیرکار موبایل شدن برآورده می کنیم.
  10.  از همه مهتر همه ی مواردی که در بالا نوشته ایم راست هستند :). کافیست امتحان کنید. جلسه ی اول ما رایگان است.