Current Status
Not Enrolled
Price
3000000
Get Started

تعمیرات موبایل، حرفه ای پر درآمد و آینده دار است که این روزها در همه جای جهان طرفداران ویژه ی خود را دارد. با گسترش استفاده ی مردم از گوشی های هوشمند، هر روز گوشی های زیادی نیاز به تعمیر و خدمات پیدا می کنند که این امر به دست تعمیرکاران موبایل صورت می پذیرد. برند اپل با گوشی های آیفون، یکی از پر فروشترین برندهای بازار موبایل است و در کشور خودمان نیز درصد بالایی از مردم و مخصوصا قشر پر درآمد جامعه از گوشی های آیفون استفاده می کنند. با توجه به گران بودن گوشی های آیفون، هزینه ای هم که بابت تعمیرات آیفون توسط مشتریان پرداخت می شود بالاتر بوده و همین امر باعث شده تعمیرکاران موبایل بیشتر به سمت تعمیرات آیفون سوق پیدا کنند و مراکز تخصصی بسیاری برای تعمیر گوشی های آیفون راه اندازی گردد. اما تعمیرات آیفون هم مثل هر برند دیگری نیاز به تخصص و مهارت ویژه دارد. از آنجایی که مدل های آیفون نسبت به سایر برندهای پرفروش بسیار کمتر هستند، لذا می توان دوره ای طراحی کرد که به صورت تخصصی به آموزش تعمیرات آیفون اختصاص یابد. کاری که تعمیرات ۱۱۸ با سالها تجربه در بازار تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات موبایل، در صدد انجام آن برآمده است. ما دوره ای طراحی کرده ایم که میتواند شما را در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه تبدیل به یک تعمیرکار حرفه ای آیفون نماید.

مشاهده در انتهای صفحه

دوره ی آموزش تعمیرات آیفون تعمیرات ۱۱۸، چندین سال است که به صورت منظم ویژه ی تعمیرکاران برگزار می شود. آخرین دوره ی حضوری ما اسفند سال ۹۸ برگزار گردید و پس از آن به دلیل شیوع ویروس کرونا و اهمیت سلامت کارکنان و کارورزان مجموعه دیگر دوره ی جدیدی برگزار نکردیم. طی مدتی که این دوره را برگزار کردیم تعمیرکاران زیادی برای تکمیل مهارت خود در زمینه ی تعمیرات آیفون در مجموعه ی تعمیرات ۱۱۸ دوره دیدند و انصافا سطح بالایی از رضایت کارورزان را تجربه کردیم. از آن زمان همواره درخواست های متعددی مبنی بر برگزاری مجدد دوره ی تخصصی تعمیرات آیفون از طرف مشتریان داشتیم، اما به دلیل شرایط بهداشتی، تصمیم بر آن گرفتیم که اینبار همان دوره را به صورت مجازی و آنلاین ارایه دهیم. محتوای دوره بسیار کامل تر از دوره ی حضوری و با صرف زمان و هم اندیشی بسیار، در دوره ی مجازی ارایه شده است. در زمان برگزاری دوره های حضوری نیز درخواستهای زیادی مبنی بر ارایه ی دوره ی مجازی داشتیم که به دلیل کمبود وقت به تعویق افتاد. ما بیش از ۶ ماه برای تهیه ی این دوره تلاش کرده ایم. از مزایای دوره ی مجازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
به دلیل محدود نبودن زمان ما توانستیم که محتوای هر درس را به کاملترین شکل ممکن تهیه کنیم. در دوره ی حضوری ممکن بود مباحثی سربسته مطرح شود یا اینکه به ذهن مدرس نرسند و جا بمانند اما این امر در دوره ی مجازی اتفاق نخواهد افتاد چرا که برای تهیه ی هر درس زمان بسیاری صرف شده و به کلیه  ی مطالب و ریزه کاری ها پرداخته شده است.

 • کارورزان می توانند محتوای دوره را به هر وقت که میخواهند در سیستم خود تماشا کنند و محدودیت زمانی و مکانی از آن برداشته شده است. نیاز به تعطیل کردن مغازه، سفر به شهر دیگر، کلی هزینه ی اسکان و ایاب و ذهاب و ….. در آموزش مجازی وجود ندارد. در حال حاضر هزینه ی اسکان خیلی معمولی در تهران برای کارورزانی که از شهرهای دیگر برای حضور در دوره می آیند میانگین روزی ۲۰۰ هزار تومان است. برای دریافت این مطالب حداقل به ۱۵-۲۰ روز صرف زمان نیاز است که این خود هزینه ی زیادی بر دوش کاروز میاندازد. به علاوه اینکه کارورز مجبور است در این مدت کسب و کار خود را تعطیل کند و خیلی بیشتر از هزینه ای که صرف میکند، درآمد از دست بدهد. حال اینکه در دوره ی مجازی، تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر است و از هر فرصتی برای یادگیری می توان استفاده کرد.
 • کارورز می تواند بار ها و بارها یک درس را مشاهده کند، همچنین به صورت موردی هر بار که گوشی ای برای تعمیر می آید به بخش مربوطه مراجعه کند و مطالب را مرور و تمرین کند. مرور مطالب باعث می شود که مطلب مربوطه ملکه ی ذهن کارورز شود.
 • دوره به طور مرتب بروزرسانی می شود و هر هفته چند ویدئو ی جدید به آن اضافه می شود. این بروزرسانی باعث می شود که شما همواره به جدیدترین متد های تعمیراتی گوشی ها ی جدید دستیابی پیدا کنید. با ایراد های رایج آشنا شوید و کار با ابزارآلات جدید را بیاموزید. باید قبول کرد که محدودیت ها در دوره ی حضوری بسیار بیشتر از دوره ی مجازی است.
 • ارایه ی پشتیبانی بسیار موثرتر و ساده تر خواهد بود. بخش عمده ی زمان صرف شده برای پشتیبانی دوره های حضوری صرف بازگویی مطالب قبلا مطرح شده و یا فراموش شده می شود که در دوره ی مجازی این مشکلات وجود نخواهد داشت. 
 • اگر کارورزی نیاز به انجام کار عملی را در خود احساس کند با صرف زمان کمتر و بدون اتلاف وقت و پرداخت بهایی بسیار کمتر می تواند در دوره ی کارورزی شرکت کند. کار عملی برای همه نیاز نیست و خیلی از افراد صرفا با مشاهده ی ویدئو ها میتوانند به طور کامل مطالب را یاد بگیرند. آن دسته از افرادی هم که پس از گذراندن دوره احساس میکنند نیاز به تمرین مطالب عملی در کارگاه دارند می توانند با پرداخت هزینه ی پایینتر نسبت به دوره های مشابه در دوره ی کارورزی هم شرکت کنند. ضمن اینکه دیگر وقت خود را برای یادگیری مطالب پایه ای هدر نخواهند داد چرا که آن را قبل تر به صورت آنلاین فرا گرفته اند. لذا در زمانی به مراتب کمتر به طور کامل حرفه ای خواهند شد.

 

چرا آموزش تعمیرات آیفون با تعمیرات ۱۱۸؟ 

 

 • ما سال هاست که در حوزه ی تعمیرات و خدمات موبایل فعالیت می کنیم. یکی از اولین مراکزی هستیم که اقدام به آموزش تعمیرات موبایل در محیط کارگاهی و با گوشی های واقعی کرده ایم. جز اولین مراکزی هستیم که آموزش های تخصصی نظیر، آموزش تعویض هارد، آموزش تعمیرات آیفون، آموزش تعویض گلس و … را برای تعمیرکاران موبایل برگزار کرده ایم. سیاست آموزشی ما همواره ورود کارورز به بازار کار بوده و آموزش های ما به گونه ایست که کارورز در عمل تغییرات را پیش و پس از دوره حس کند. سعی ما همواره بر ارایه ی ارزنده ی دوره ی آموزشی بوده است، بدین معنی که هزینه ای که کارورز می پردازد به آنچه فر ا میگیرد بیارزد و این را همواره ملاک کارمان قرارد داده ایم. 
 • دوره های مجازی ما توسط مدرسین ( تعمیرکاران ) با تجربه تهیه شده است و شخص مدرس از نظر علمی و فنی در سطح اعلای مبحث آموزشی می باشد و این مساله پیش از آماده سازی دوره توسط مجموعه مورد آزمایش قرار داده شده است. به سطح فنی مدرس خود ایمان داریم. خیلی اوقات دوره های تعمیرات موبایلی که در بعضی آموزشگاهها برگزار میشود توسط مدرسی که بیشتر معلم است تا تعمیرکار ارایه می شود. برای بسط بیشتر این موضوع مطلبی خواهم نوشت و لینک آن را اینجا قرار خواهم داد.
 • عمده محتوای دوره به صورت ویدئو می باشد. هر جا نیاز بوده فایلهای دیگری نظیر عکس و PDF پیوست شده است تا کارورز بتواند از آنها نیز استفاده کند. برای تهیه و تدوین محتوا زمان و انرژی زیادی صرف شده است تا با بهترین کیفیت، به دست شما برسد. 
 • همانطور که قبلا هم اشاره کردم محتوای دوره بروز رسانی خواهد شد و تلاش ما بر این است که این بروزرسانی بی وقفه و بی پایان باشد. بروزرسانی شامل مطالب جدید، ایرادات موردی، تکمیل مباحث قبلی، کار با ابزارآلات جدید، سولوشن و راه حل های جدید، تعمیر گوشی هایی که ایرادی دارند که قبلا مطرح نشده و …. می باشد. همچنین در صورتی که کارورزی سوالی داشته باشد که در دوره مطرح نشده باشد و ضرورت داشته باشد آن مطلب به صورت آپدیت ارایه خواهد شد.

 

آموزش تعمیرات موبایل، آموزش تعمیرات آیفون

دوره ی آموزش تعمیرات آیفون مناسب چه کسانی است؟

 

همه ی تعمیرکاران موبایل اعم از تعمیرکاران اندروید و یا تعمیرکاران آیفونی که احساس خلع در بخش هایی از کار خود می کنند و میخواهند سطح فنی و علمی خود را افزایش دهند. همچنین تعمیرکارانی که تعمیرات را به صورت تجربی آموخته اند و میخواهند سطح علمی خود را ارتقا دهند.

دوره ی آموزش تعمیرات آیفون چه پیش نیاز هایی دارد؟

 

برای اینکه مطالب این دوره را فرا بگیرید بهتر است آشنایی اولیه و توانایی کار با ابزار تعمیرات نظیر هیتر و هویه و … را داشته باشید. هر چند نحوه ی کار اصولی با این ابزار در دوره به شما آموزش داده میشود. اگر اطلاعاتی در زمینه ی الکترونیک ندارید، جای نگرانی نیست زیرا تمامی مباحث الکترونیک در زمینه ی موبایل از مقدماتی تا پیشرفته در این دوره آموزش داده می شود.

چه چیزهایی دردوره ی آموزش تعمیرات آیفون می آموزید؟

 

تمامی مباحث مربوط به تعمیرات آیفون نظیر : قلق ها و ترفندهای تعمیراتی، ایرادات رایج گوشی های آیفون به تفکیک مدل ( از ۵S به بالا )، آشنایی با ابزارآلات تعمیرات آیفون، بررسی ارور های آیتونز، معرفی و نحوه ی کار با ماشین JC  و ماژولهای پرکاربرد آن، آموزش کامل کار با نرم افزار ZXW، ۳U tools، و آیتونز، نقشه خوانی و عیب یابی با استفاده از ZXW. 
مطالبی که در این دوره ارایه شده اند حاصل سالها تجریه ی مدرس و مجموعه ی تعمیرات ۱۱۸ می باشد. شما نکاتی جامع و کامل را خواهید آموخت که علاوه بر افزایش توانمندی شما در تعمیرات موبایل، سرعت و دقت شما را چند برابر خواهد کرد و میتوانید در مدت کوتاهی به سود چند برابر برسید.

با شرکت در دوره ی آموزش تعمیرات آیفون چه چیزی دریافت می کنید؟

 

 • دسترسی به ساعت ها فیلم آموزشی ( در حال حاضر بیش از ۱۲ ساعت که هر هفته به آن اضافه خواهد شد) و محتوای آپدیت
 • فایل های  PDF  و عکس سولوشن ها شامل ارورهای آیتونز و جریانکشی ها و …
 •  امکان مشاهده ی آموزش ها به صورت آفلاین

پس از گذراندن این دوره چه مهارت هایی به دست خواهید آورد؟

 

شما با گذراندن این دوره با تمامی مباحث مربوط به تعمیرات آیفون آشنا خواهید شد و با انجام تمرین ها مهارت تعمیرات شما چند برابر افزایش خواهد یافتو به راحتی قادر به تعمیر انواع مدل های آیفون خواهید بود.با استفاده از مهارت اهم گیری و نقشه خوانی مثل یک حرفه ای به عیب یابی و تعمیر گوشی خواهید یافت، همچنین به دریایی از آموزش های رفع ایرادات رایج مدل های مختلف آیفون دسترسی خواهید داشت که با مشاهده ی آنها به صورت چشم بسته می توانید گوشی ها را تعمیر کنید. پس از دوره شما خواهید توانست تمامی ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری آیفون را به صورت صفر تا صد رفع نمایید و همچنین اعتماد به نفس شما در تعمیرات آیفون به طرز چشم گیری افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین می توانید سوالات خود را از حرفه ای ترین تعمیرکاران آیفون ایران بپرسید.

 

تا حرفه ای شدن در زمینه ی تعمیرات آیفون یک قدم فاصله دارید!

محمد دبیری و ابوالفضل صمدی
از رشت و قم
ارسلان جعفری و سعید حبیبی
از بوشهر و زنجان
5/5 (2 نظر)

Course Content

آموزش مشاهده آفلاین هر درس
الکترونیک عمومی
نرم افزار
سخت افزار
پروگرمر JC Pro 1000S
ایرادات مشترک تمامی مدلها
ایرادات رایج آیفون 5s
ایرادات رایج آیفون 6 و +6
ایرادات رایج آیفون 6s/6sp
ایرادات رایج آیفون 7
آیفون ایکس iPhone X

امتیاز و دیدگاه

4.7
میانگین امتیازات
3 امتیاز
5
2
4
1
3
0
2
0
1
0
تجربه شما چیست؟ ما عاشق شنیدن آن هستیم!
حسین نجفی
3 سال قبل منتشر شده
۵ ستاره

سلام لطفا آموزش رفع ارور ۹ و سواپ مدل های آیفون رو هم بزارید تشکر

تعمیرات 118
3 سال قبل منتشر شده

سلام. آموزش ارور ۹ هست و آموزش سواپ هم بزودی دوره ش روی سایت گذاشته میشه حسین جان 🙂

تعمیرات 118
3 سال قبل منتشر شده

سلام. اشکان عزیز ممنون از لطفی که به ما داری. بخش پشتیبانی راه اندازی گردیده و میتونید سوالاتتون رو مطرح کنید و در کوتاهترین زمان پاسخ بگیرید. در خصوص نکات هم ما در حال کامل سازی دوره هستیم و قطعا خیلی از مظالب به دوره به مرور زمان اضافه خواهد شد. همراهی شما میتونه تو این مسیر کمک شایانی به ما بکنه. هر نقصی که میبینید توی پشتیبانی مطرح کنید تا بتونیم رفعش کنیم. ممنون از همراهیت

  حسین نجفی
  3 سال قبل منتشر شده

  سلام ممنون از پاسخگو بودنتون
  و اینکه حسین هستم نه اشکان
  دمتون گرم

امیر شفیعی
3 سال قبل منتشر شده
4 ستاره

در مورد مشکلات و رفع عیوب سری جدید آیفون مثل آیفون ایکس مثل سری 5s و 6s توضیحات جامع و کامل نبود.

تعمیرات 118
3 سال قبل منتشر شده

سلام. امیر عزیز بله حق با شماست. توی بخش ایرادات رایج ما از گوشی های پایینتر که خرابی به مراتب بیشتری دارند شروع کردیم و به مرور گوشی های جدیدتر هم اضافه میشن. نکته ای که لازم به ذکر میدونم اینه که ما توی آموزشهای پایه ای نحوه ی عیب یابی و رفع ایرادات رو سعی کردیم به بهترین نحو آموزش بدیم و در صورتی که اون بخش رو کامل ببینید و تسلط پیدا کنید بدون نیاز به دیدن ایرادات رایج هم قطعا خیلی از ایرادات رو میتونید رفع کنید و بخش ایرادات رایج صرفا به عنوان کمک شما در این مسیر هست. همچنین منظور از ایراد رایج ایرادی هست که توی یک دستگاه به مراتب دیده شده، توی گوشی های جدیدتر در حال حاضر ایرادات رایج کمتر هست و بیشتر ایرادات موردی هستند. توصیه میکنم ابتدا مطالب پایه ای دوره رو ببینید بعد سراغ ایرادات رایج برید. ما میخوایم به شما ماهیگیری رو یاد بدیم حالا در حینش چند تا ماهی خوشگل هم براتون میگیریم. 🙂 ممنون از اینکه نظرتون رو ثبت کردید.

  امیر شفیعی
  3 سال قبل منتشر شده

  سلام مجدد
  ممنون از توضیحات شما

تعمیرات 118
3 سال قبل منتشر شده
دیدگاهتان را بنویسید.

از کارورزان عزیز این دوره درخواست می شود دیدگاه خود را نسبت به محتوای دوره بنویسند. با تشکر

نمایش دیدگاه‌های بیشتر
تجربه شما چیست؟ ما عاشق شنیدن آن هستیم!
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا
question